Visokogorci uspješni na 7.Lovćenskom maratonu

Na 7. Lovćenskom planinarskom maratonu, održanom 21. maja 2017. godine, naš Klub je, kao i ranijih godina bio zastupljen sa nekoliko takmičara i, po tradiciji, bio uspješan.

Na najdužoj i najtežoj stazi 5 Lovćenskih vrhova učestvovali su Filip Roganović, Ivan Femić i Boris Čelebić i sva trojica su uspješno okančali trku. Filip Roganović je sa vremenom 5:09:05 uzeo bronzanu medalju u kategoriji seniori (M 20-39), odnosno četvrto mjesto u generalnom plasmanu muškaraca. Ovaj rezultat je ujedno klupski rekord. Ivan Femić sa vremenom 5:56:01 je zauzeo 9. mjesto u istoj kategoriji a Boris Čelebić sa vremenom 6:32:05 zauzeo je 11. poziciju.

Imali smo takmičara i u kategoriji dječaka u kojoj je Ivo Bulatović (7 god) zauzeo treću poziciju.

Čestitamo našim takmičarima. Još jednom su uspješno branili boje svog kluba.